Nadya Asansör

HAKKIMIZDA

 

NADYA Asansör olarak tüm çabamız müşterilerimize daha güvenli, daha estetik ve daha konforlu bir teknoloji sunmaktır. Asansör, yürüyen merdiven ve yürüyen bant konusunda “önce insan” prensibiyle çalışmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Çok sayıda insanı aynı anda etkileyebilecek bir alanda hizmet vermekteyiz. Ilkelerimiz, üslubumuz, iş yapma biçimimiz ve sunduğumuz çözüm seçenekleriyle müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi gaye edindik. Her yeni teknolojiyi titizlikle inceleyip, güvenli, pratik ve kullanılır hale getirmeye yönelen bir anlayışla, azimle çalışıyoruz.

Inşaat, sanayi ve turizm sektörleri hızla gelişirken, NADYA Asansör de, talep edilenin de ötesinde alternatiflerle çözüm üretmeyi başarmıştır. 

NADYA Asansör Tic. Ltd. Şti. kalite ve güvencesini TSE, ISO 9001 ve CE Belgesi (H modülü) ile tescillemiştir. Bugün artık, projelendirilmesinden üretim ve servis hizmetlerine kadar her bakımdan özel hizmet sunulmasını gerektiren hastaneler, idari hizmet binaları, turistik tesisler ve iş merkezlerinin tercihi NADYA Asansör olmaktadır.

Portföyümüzde yer alan kurum ve kuruluşlarla çalışmak, bizleri işimizi sürekli geliştirmeye yönlendirdiğinden mutluyuz. Satıştan montaja, bakımdan teknik desteğe kadar tüm detaylarıyla hizmet veriyoruz. Geleceğin bugünden daha hızlı olacağının bilinciyle yeni teknolojiler sunmaya devam ediyoruz. Bizim için olmazsa olmaz kavramlar var:

  • Emniyet,
  • Estetik,
  • Uzun ömürlülük
  • Müşteri memnuniyeti

NADYA Asansör Tic. Ltd. Şti. olarak, çalışmalarımızda benimsediğimiz kalite anlayışımızı, bu dört ana unsur üzerinde temellendirdik ve bu şekilde yürütmeye devam ediyoruz.